Šis tinklaraštis - tai mano duoklė skrebui. Pagalvojau, kad gal ir nebus šį vietelė visai tuščia, tik su vienu įrašu.
Kaip ir rodo pavadinimas, retkarčiais aš čia šį bei tą įdėsiu, tad jei jūs sometimes užsuksite, tai tikėtina, kad quelquefois ką nors ir rasite. Jei turėsite kokių klausimų, kaip kas nors padaryta, visada labai prašom klausti.2014-01-11

Man brangiausiai: popieriaus bandymas I

Nusipirkau truputį popieriaus, kad apvilkusi juo savo užrašų knygelę ir tampydama ją įvairiuose rankinukuose bei tašėse išbandyčiau jo atsparumą. Šioji mažytė ir lengva papūgų knygelė yra mano pirmas blynas (truputį prisvilęs), todėl paskirta visokiems mano parašaliojimams būsimose kelionėse, paplėšymams ir panašiai.


Taip pat ji buvo puikus "molis" visokiems bandymams, kurie vieni pavyko, kiti - nelabai, tačiau visi kartu buvo labai geros pamokos, ką ir kaip daryti, o ypač - ko nedaryti arba daryti geriau apskaičiavus.


Beje, toks raištelių tvirtinimo būdas man visai patiko.

4 komentarai:

 1. labai simpatiška užrašinukė, spalvų derinukas užburiantis :)
  tik turiu vieną patarimą dėl raištelių (kalba "patirtis" cha cha ) - ilgiau ir geresnės būklės išlieka medvilniniai arba lininiai, arba vaškuotos virvelės, nes atlasinės ar organzinės juostelės labai nepraktiškos, nes pakankamai greitai nusidėvi.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū labai už viską - ir komplimentus, ir patarimus (labai reikalingi jie). :)

   Panaikinti