Šis tinklaraštis - tai mano duoklė skrebui. Pagalvojau, kad gal ir nebus šį vietelė visai tuščia, tik su vienu įrašu.
Kaip ir rodo pavadinimas, retkarčiais aš čia šį bei tą įdėsiu, tad jei jūs sometimes užsuksite, tai tikėtina, kad quelquefois ką nors ir rasite. Jei turėsite kokių klausimų, kaip kas nors padaryta, visada labai prašom klausti.2013-10-08

Žiemos medis

Kol auginau ryškiai raudonas puansetijas, ėmė tyliai ir išaugo paslaptingas žiemos medis. Kad savo ramybe ir žibančiu sniegu atsvertų ryškias ir šventiškai triukšmingas puansetijas. Matyt, man to reikėjo.

While I was busy with bright red poinsettias the winter tree silently poped out. Maybe with its tranquility and glittering snow the tree was destined to counterbalance the bright and festively loud poinsettias. Maybe it was just what I needed... or felt.


Dabar tie atvirukai man primena kinų Jin ir Jan arba, jei jau kalbėti lietuviškame kontekste, Kūčių susikaupimą ir džiaugsmingą Kalėdų šėlsmą.

Now these cards remind me Chinese Yin and Yang or, if to speak in my native Lithuanian context, our peace and concentration during the Christmas Eve (24th) and the joyful spree on the Christmas Day.


O kai pamačiau II Kalėdinių atvirukų maratono etapo užduotį negalėjau patikėti savo akimis, nes užduotis buvo panaudoti žvilgančias detales. Valio, mano atvirukas puikiai tinka, nes visi geltoni krašteliai, kabantys burbuliukai ir dalis sniego yra padaryti būtent su blizgančių detalių turinčiais klijais.

Dalyvauju / I participate in:
 

17 komentarų:

 1. This is so beautiful! The texture is just amazing! I love this! Thanks so much for playing along with us over at the Simon Says Stamp Wednesday Challenge!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Grazuolis! Nors dar ir anksti, bet i toki grozi paziurejus, jau uzsimaniau tokiu snieguotu snieguotu Kaledu!

  AtsakytiPanaikinti
 3. niu koks grožis... ir subtilus blizgesys, laaabai gražu :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Puikus. Labai tikroviškai padarytas sniego efektas <3 negaliu atitraukti akių <3

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ačiū labai už komplimentus. Jaučiuosi labai smagiai ir paskatinta vėl traukti popieriukus iš spintos. :)

  Thank you, I'm so happy.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai patiko - iš proto kraustausi dėl tos baltos pastos ant skrebukų...

  AtsakytiPanaikinti
 7. Vau vau vau, tiesiog užburiantis tavasis medis

  AtsakytiPanaikinti
 8. Neringa, labai žiemiškas, sakyčiau meniškas atvirukas. Tas apsnigtas medelis - kažkas tokio! Įkvėpei mane, todėl nenustebk, kad artimiausiu metu ir aš išsitrauksiu savo sniego pastą iš stalčiaus ir ką nors su ja "apsnigsiu" :)))

  AtsakytiPanaikinti
 9. Tikras pasakiskai ziemiskas media :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Ačiū labai visoms už komplimetus. :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Классная, морозная! Красный акцент супер:) Спасибо за участие в задании Scrap-Magic.

  AtsakytiPanaikinti